Par mums

Latvijas brīvo amatnieku brālība “Namdaris”, ir Latvijas Amatniecības kameras meistaru apvienība, kas piedāvā ēku renovācijas un restaurācijas darbus.Normunds Lindemanis Normunds Lindemanis, Latvijas Amatniecības kameras biedrs

Normunds apveltīts ar radošu domāšanu un katru viņam uzticēto darbu vairāk uztver kā mākslas darbu. Absolvējis Cēsu 4. arodvidusskolu, ieguvis namdara profesiju. Pēc skolas beigšanas guvis pieredzi, strādājot dažādos uzņēmumos Latvijā, kā arī Dienvidvelsā. Kaut arī priekšroka vienmēr ir dota smalkam roku darbam, Normunds nekad nav atteicies no dzīves mestiem izaicinājumiem un uzņēmies tehniskā servisa vadītāja amatu viesnīcā ''Valdemārs''. Gūstot lielu pieredzi šajā darbā, Normunds sapratis, ka vairs nekādu šķēršļu nepastāv, lai radītu pats sev izcilu un labi organizētu darba vietu.
Normunds Mukstins Normunds Mukstiņš, Latvijas Amatniecības kameras biedrs

Normunds vienmēr strādājis individuāli, nepieciešamības gadījumā piesaistot sev palīgus. Absolvējis Rīgas Tehnisko Universitāti, iegūstot inženiera kvalifikāciju un profesionālo maģistra grādu būvniecībā. Strādājis arī inženiertīklu projektēšanas jomā. Būvniecībā priekšroka tiek dota pamatīgām un senatnīgi pārbaudītām vērtībām. Normundu raksturo precizitāte un tiekšanās uz to, lai padarītais darbs vienmēr tiktu paveikts izcili, lai klients būtu apmierināts ar paveikto darbu un ieinteresēts uz turpmāko sadarbību.

Copyright © 2021 Namdaris. All rights reserved. Terms of Use Privacy Policy